Industriële eettafel eiken Castle Line verjongd - 200 x 100 cm - Bladdikte 4,5 cm - Diverse poten
Productbeschrijving
Het eiken tafelblad Castle Line verjongd is voorzien van afgeschuinde kanten en is tevens opgedikt langs de randen om het blad optisch dikker te doen lijken. Het blad is onbehandeld. Om het geheel compleet te maken, kan er gekozen worden uit diverse poten. Het tafelblad heeft een breedte van 100 cm en is verkrijgbaar in de lengtes 180, 200, 220, en 240 cm. Het blad heeft een dikte van circa 4,5 cm. De zwart gepoedercoate poten zijn verkrijgbaar in de modellen: X, U, A, trapezium of 3-D poot. Je kunt hierboven een keuze maken.
Voor een mooi eindresultaat en een beschermd tafelblad adviseren wij de Wood Care kit. Hiermee kun je het blad licht opschuren en daarna kleurloos impregneren. Hierna is het blad beschermt tegen water, olie en vet.
Je kunt ook een invisible finishing of een protection olie aanschaffen. De finishing is een doorzichtige lak waardoor de kleur van de tafel niet veranderd. De protection olie geeft een natuurlijke uitstraling en geeft een goede bescherming tegen vuil en water. Deze olie is in verschillende kleuren verkrijgbaar.
Eigenschappen
Label | Value |
|---|---|
| SKU | 1027-gr |
| Montage | Nee |
| Merk | Bo Lundgren |
| Soort | Eettafels |
| Vorm | Recht |
| Breedte filter | 100 cm |
| Kleur | Eiken |
| Materiaal | Hardhout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Stijl | Industrieel/Urban Chique |
| Garantie | 2 jaar |
| Lengte product | 200 cm |
| Dikte | 4,5 cm |
| Te zien in showroom | Ja |
Stel je pakket samen
| Artikel | Aantal | Prijsper stuk | Subtotaal |
|---|---|---|---|
| 559,- | 559,- | ||
| 219,- | 219,- | ||
| 219,- | 0,- | ||
| 219,- | 0,- | ||
| 439,- | 0,- |
Totaalprijs778,-

