Eettafel ovaal eiken onbehandeld - 240 x 120 x 78 cm - Bladdikte 5,5 cm - Matrixpoot
Productbeschrijving
Eettafel ovaal eiken onbehandeld | 240 x 120 x 78 cm | Bladdikte 5,5 cm | Matrixpoot
Eettafel ovaal eiken onbehandeld | 240 x 120 x 78 cm | Bladdikte 5,5 cm | Matrixpoot
Eigenschappen
Label | Value |
|---|---|
| SKU | oaro-240mz |
| Montage | Nee |
| Merk | HomingXL |
| Soort | Eettafels |
| Vorm | Ovaal |
| Breedte filter | 120 cm |
| Hoogte filter | 78 cm |
| Kleur | Bruin licht |
| Materiaal | Hardhout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Stijl | Mid Century |
| Lengte product | 240 cm |
| Dikte | 5,5 cm |
| Hoogte | 78 cm |

