Eettafelblad rond eiken fineer zwart - 120 x 120 x 4 cm
Productbeschrijving
Los tafelblad 120 x 120 cm.
Deze mooie ronde tafel met visgraatmotief is zwart gespoten en heeft in het midden een kruispoot. De tafel is van het merk I-Catchers. Zoals de naam het al aangeeft, is dit een echte eyecatcher in je eetkamer. Deze tafel heeft een lak laag waardoor deze weinig onderhoud heeft. Is de tafel toch vies geworden? Neem deze dan met een vochtige doek af.
Eigenschappen
Label | Value |
|---|---|
| SKU | fort120blk |
| Montage | Nee |
| Merk | I-Catchers |
| Soort | Eettafels |
| Vorm | Rond |
| Serie | Fort |
| Breedte filter | 120 cm |
| Hoogte filter | 78 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hardhout |
| Behandeling | Gelakt |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Stijl | Hotel Chique |
| Lengte product | 120 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Te zien in showroom | Ja |

