Industrieel onderstel X-poot -blank metaal - 10 x 10 cm (set à 2 stuks)
Productbeschrijving
Dit onderstel heeft een X-poot. Deze poot is gemaakt van buizen in de vorm van een X. De hoogte van de poot is 71 cm en is blank metaal. Deze is wel voorzien van een transparante coating om roestvorming te voorkomen.Deze X-poot is voorzien van stelvoeten. De X-poot kan onder elk tafelblad.
Eigenschappen
Label | Value |
|---|---|
| SKU | x-poot-blank-metaal |
| Montage | Nee |
| Merk | HomingXL |
| Soort | Onderstellen |
| Vorm | X |
| Breedte filter | 10 cm |
| Hoogte filter | 71 cm |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal poten | Metaal |
| Stijl | Industrieel/Urban Chique |
| Dikte | 10 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Te zien in showroom | Ja, in een andere kleur |

