Kruis-poot voor eettafel rond 120 cm
Productbeschrijving
I-catchers kruispoot onderstel voor ronde tafels. Geschikt voor de ronde tafels van 120 cm.I-catchers kruispoot onderstel voor ronde tafels. Geschikt voor de ronde tafels van 120 cm.
Eigenschappen
Label | Value |
|---|---|
| SKU | fortleg120 |
| Montage | Nee |
| Merk | I-Catchers |
| Soort | Onderstellen |
| Vorm | X |
| Breedte filter | 120 cm |
| Hoogte filter | 77 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Behandeling | Zwart gepoedercoat |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Hoogte poten | 77 cm |
| Stijl | Industrieel/Urban Chique |
| Dikte | 10 cm |
| Hoogte | 77 cm |

